O firmie

PRODOCK jest liczącym się na polskim rynku producentem ramp przeładunkowych i fartuchów uszczelniających.
Misją naszej firmy jest profesjonalne doradztwo i dostawa systemów przeładunkowych.
Kilkunastoletnie doświadczenie oraz praktyka na rynku inwestycyjnym i przemysłowym gwarantują obsługę Waszej firmy na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej

Kontakt

Artur Cygański
tel. +48 500 875 095
Tomasz Mayer
tel.  +48 517 903 322
Zbigniew Kordylewski
tel.  +48 575 439 363

Czytaj więcej

 

Systemy przeładunkowe

W firmie Prodock proponujemy profesjonalne usługi związane z montażem specjalistycznych urządzeń do rozładunku towarów, takich jak rampy i systemy przeładunkowe, fartuchy uszczelniające oraz naprowadzacze kół. Są to nowoczesne i niezawodne rozwiązania, które efektywnie wspomagają codzienne funkcjonowanie magazynów, centrów logistycznych, a także obiektów handlowych i przemysłowych. Korzystając z usług naszej firmy, mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom świadczonych usług oraz najlepsze urządzenia na rynku – w ich dostarczaniu mamy kilkunastoletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z najbardziej wymagającymi firmami w branży.

Nowoczesne systemy przeładunkowe dla Twojej firmy

Rozładunek i załadunek towarów może być znacznie szybszy i wygodniejszy, jeśli będzie się odbywał z wykorzystaniem specjalistycznego systemu przeładunkowego. W firmie Prodock mamy dla Państwa w tym zakresie najnowsze rozwiązania, które w sposób kompleksowy usprawnią pracę magazynu.

Są to kompletne konstrukcje składające się z takich elementów, jak:

  • rampa wyrównująca poziom między platformą samochodu a pomieszczeniem magazynu,
  • fartuch uszczelniający zapewniający zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi podczas przeładunku,
  • brama przemysłowa zamontowana w ścianie magazynu, która pozwala na zamknięcie stanowiska przeładunkowego,
  • naprowadzacze kół, dzięki którym samochód dostawczy może precyzyjnie zaparkować przy rampie z uszczelnieniem.

Proponowane przez naszą firmę systemy wyposażone są w siłowniki i zautomatyzowane rozwiązania, dzięki którym obsługa urządzeń jest prosta, a sam przeładunek odbywa się efektywnie oraz w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Systemy przeładunkowe – rozwiązania szyte na miarę

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kompletne systemy przeładunkowe, jak również bogaty katalog poszczególnych elementów zapewniających sprawny załadunek i rozładunek towarów oraz wspomagających codzienną pracę magazynu. Wśród proponowanych produktów są, m.in.:

  • bramy przemysłowe – segmentowe, rolowane, szybkobieżne, przesuwne,
  • rampy przeładunkowe – z hydraulicznie podnoszoną wargą,
  • fartuchy uszczelniające – mechaniczne i pneumatyczne,
  • naprowadzacze kół oraz inne akcesoria wspomagające dokowanie pojazdu przy rampie,
  • przegrody przeciwpożarowe – bramy i drzwi zabezpieczające wnętrze hali przed rozprzestrzenianiem się ognia.

Naszym Klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia i konstrukcje, które spełniają obowiązujące normy techniczne oraz odznaczają się najwyższą jakością komponentów i wykonania. Ich atutem jest niezawodność oraz łatwość obsługi, która możliwa jest dzięki zastosowanym w nich najnowszym rozwiązaniom technologicznym.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy – zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o systemy przeładunkowe, a także kompleksowe usługi związane z dostawą urządzeń, ich montażem oraz późniejszym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Mamy doświadczony zespół fachowców, którzy są w stanie sprostać największym wyzwaniom i najbardziej ambitnym projektom inwestycyjnym.