Sprawdź, jakie usługi serwisowe oferujemy w Prodock!

Nowoczesna logistyka wymaga systemowych rozwiązań – proponujemy więc kompleksowe usługi serwisowe, aby przepływ towarów mógł przebiegać efektywnie. Od lat produkujemy oraz montujemy rampy rozładunkowe i fartuchy uszczelniające, dlatego nasi fachowcy doskonale radzą sobie z przeglądami, a także naprawą tych ważnych elementów systemów dostaw i magazynowania. Obsługujemy również przedsiębiorstwa, które podczas montażu bram lub platform korzystały z usług innych podmiotów. Zapoznaj się z naszą ofertą serwisową i sprawdź, jakie korzyści może Ci przynieść współpraca z Prodock!

Dlaczego warto postawić na sprawdzony serwis?

W dużych budynkach przeznaczonych do odbioru przesyłek nie ma czasu na przestoje. Rampa przeładunkowa i fartuch uszczelniający w wielostanowiskowym magazynie to podstawa dobrze zorganizowanego systemu transportu i dostaw. Jeśli w sektorach rozładunkowych któryś z tych elementów zawiedzie, odbija się to od razu na tempie oraz jakości usług. Dlatego najlepiej oprzeć wewnętrzne procedury funkcjonowania logistyki i spedycji na regularnej kontroli. W przypadku nagłej awarii proponujemy błyskawiczny przyjazd ekipy naprawczej. Wypróbuj naszych specjalistów, którzy znają wszystkie typy urządzeń i elementów wyposażenia od podszewki – dzięki ich sprawności oraz wiedzy Twój problem zniknie równie szybko, jak się pojawił.

Ogólne naprawy

Niesprawna rampa hydrauliczna zablokuje wyładunek, nie wspominając o narażeniu na starty w towarze. Fartuchy uszczelniające mogą spowodować wadliwą izolację od czynników atmosferycznych. To z kolei spowalnia pracę z towarem, powodując zagrożenie podczas opadów czy skrajnych temperatur. Współpraca ze sprawdzonym serwisem to gwarancja szybkiej reakcji na uszkodzenia i usterki w systemach logistycznych. Sprawdź, jak działamy – od ręki poradzimy sobie z każdą z usterek eksploatacyjnych, którym może ulec rampa rozładunkowa i fartuch uszczelniający. Przyjedziemy do Ciebie z gotowym sposobem rozwiązania bieżących problemów. W przypadku większej awarii i konieczności wymiany jednego z elementów konstrukcji lub mechanizmu, równie szybko zajmiemy się sprowadzeniem i wymianą niezbędnych części.

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne

Nie warto czekać z naprawą do najbliższej awarii. Opieka serwisowa nad zespołem bram w magazynie, hurtowni lub w punkcie przeładunkowym to najlepszy sposób, aby na stałe pozbyć się kłopotów z awariami i usterkami zakłócającymi rytm dostaw czy rozładunku. Rampy hydrauliczne oraz fartuchy uszczelniające najlepiej sprawdzać regularnie już w trakcie regularnej eksploatacji. Części instalacji dla samochodów dostarczających towar trzeba kontrolować co najmniej raz na sześć miesięcy – zgodnie z harmonogramem przeglądów gwarancyjnych. Chętnie umówimy się również na dokonywanie stałych kontroli pogwarancyjnych. Stali kontrahenci zauważają zalety jeszcze częstszych kontroli – dzięki nim cały układ na rampie funkcjonuje ergonomicznie i działa niezawodnie podczas kolejnych dostaw. Naszym klientom zapewniamy pełny serwis, niezwłoczne naprawy czy wymianę zużytych elementów.

Umowy serwisowe

Optymalnym rozwiązaniem z gwarancją niezawodnego działania bram z rampą przeładunkową i fartuchem jest stała umowa serwisowa, dzięki której przekażesz nam kompleksową opiekę nad tym elementem w Twoim przedsiębiorstwie. Instalacja systemów do obsługi dostaw to specjalność naszej firmy, dlatego możesz bez obaw powierzyć nam także sprawne, nieprzerwane działanie bram rozładunkowych. W ramach umowy serwisowej dopilnujemy detali kolejnej wizyty z przeglądem. Ponadto obejmiemy Twoje urządzenia programem napraw i wymiany niezbędnych podzespołów.

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami

Uszczelnienia bram przeładunkowych i hydrauliczne rampy to duże usprawnienie w logistyce, zwłaszcza na dużą skalę. Dlatego stały serwis tych mocno eksploatowanych elementów może okazać się kluczem do właściwego funkcjonowania dystrybucji towarów. Dzięki ścisłej współpracy utrzymujemy płynność ruchu w wielu przedsiębiorstwach świadczących usługi spedycyjne i magazynowe. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące szczegółów współpracy.

Dodaj komentarz